פספורט לאירופה

רוצים לנסות את מזלכם בחו"ל? לעבוד במדינה אחרת או פשוט סתם לנקות את הראש ולהתאוורר באחת ממדינות אירופה לתקופה? היום האפשרות לקבל אזרחות ממדינה אירופאית הפכה קלה יותר, כשעם אזרחות ממדינה אירופאית מגיע גם פספורט לאירופה כולה, מה שאומר שהגבולות בין כל מדינות אירופה החברות באיחוד פתוחים בפניכם ואפשר להרגיש אזרחי העולם או לפחות אזרחי יבשת משפיעה ביותר. איך עושים את זה?

הדרך ללימודים או עבודה הופכת קלה בהרבה

רבים רוצים ללמוד או לעבוד בחו"ל אך נרתעים מהבירוקרטיה הסבוכה הכרוכה בתהליך של קבלת ויזה ללימודים או עבודה ובסוף נשארים בארץ. פספורט לאירופה הוא גם פספורט ללימודים בחו"ל בכל אחת ממדינות אירופה. אין ספק שלימודי בישול באיטליה או לימודי קונדיטוריה בצרפת יהיו פשוטים יותר עם כרטיס הכניסה הרשמי- פספורט לאירופה המהווה פספורט ללימודים בחו"ל.

דרכון ספרדי או פורטוגלי כשער לאירופה

ספרד ופורטוגל נחשבו תמיד שער לאירופה וגם שער ממנו יצאו מאירופה לגלות מקומות רחוקים. היום הן מהוות שער כניסה לאירופה עבור ישראלים רבים שהם נצר ליהודי ספרד או פורטוגל שגורשו בגירוש הידוע והכואב. ממש כמו שספרד ביצעה גירוש ופורטוגל בעקבותיה, כך לפני מספר שנים ספרד ובעקבותיה פורטוגל חוקקו חוקים המזמינים את צאצאי המגורשים לקבל אזרחות ספרדית או פורטוגלית יחד עם דרכון של אותן מדינות. החוקים לזכאות החדשה אטרקטיביים במיוחד כיוון שדרכון לספרד או פורטוגל הוא פספורט לאירופה המקנה זכויות רבות בכל היבשת.

איך מקבלים את הזכאות?

ישנן בישראל מספר חברות המתמחות בהוצאת פספורט לפורטוגל וספרד לישראלים ממוצא מזרחי, המוצא הנקשר לגירוש יהודי ספרד ופורטוגל. חברות אלה כוללות את פספורטים, Passportunity, פספורטינג, איזי פספורט, אירו פספורט. כל החברות מעסיקות אנשי מקצוע העוסקים בהיבטים שונים של הנושא: ההיבט המשפטי, ההיבט ההיסטורי המוכיח את הקשר של אותו אדם למגורשי ספרד או פורטוגל, כולל נבירה בארכיונים, ליווי מגיש הבקשה. לחברות ישנן נציגים מקומיים המלווים את מגיש הבקשה לספרד ופורטוגל והופכים את המפגש עם השלטונות לקל ונוח יותר.

הגשת בקשה דרך חברה- משתלם מבחינה כלכלית

הגשת בקשה דרך חברה מקצועית אמנם תעלה מחיר כלשהו, אך לטווח ארוך ובהסתכלות כלכלית נכונה זהו צעד משתלם וחכם. באמצעות כל אחת מהחברות הדרך שלכם להשגת פספורט לאירופה תהיה מהירה יותר. תהליכים בירוקרטיים לא יעכבו אתכם. את הלימודים בחו"ל תוכלו להתחיל מהר יותר כשאתם נהנים מזכויות של אזרחים אירופאים, כולל הנחות בשכר לימוד.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.